/С цел да отговорим в максимална степен на Вашите очаквания Ви каним предварително да изпратите въпроси и казуси, които желаете да бъдат разгледани по време на семинара/

ХИБРИДЕН (ПРИСЪСТВЕН В ЗАЛА ИЛИ ЧРЕЗ ВИРТУАЛНА КЛАСНА СТАЯ ПО ЖЕЛАНИЕ НА УЧАСТНИКА)

Продължителност на обучението: 9.30-13.30 ч.

Начало: 09:30 ч.

Място на провеждане:

Учебен център на Международен банков институт - София 1202, ул. „Бачо Киро“ №49 (вход откъм ул. „Св. св. Кирил и Методий“) /и с възможност за онлайн участие/

Обучението е с изключителна практическа насоченост относно разглежданите въпроси и организацията и прилагането на тези дейности от различните видове задължени лица, технически решения и системи. По отношение на въпросите се представят казуси и практически примери. Обучението е подходящо за широк кръг от лица - както за лица с минимален или без предходен опит и знания, така и към лица с натрупан вече професионален опит по темата, които желаят да разширят знанията си и да добият нови такива.

Програма на семинара:

• Нормативна база и вътрешна организация

• Рисково профилиране

• Комплексни мерки

• Видове комплексни мерки

• Комплексните мерки при случайни сделки и делови взаимоотношения

• Технически решения

• Въпроси и отговори

ЗАБЕЛЕЖКА: Участниците получават сертификат за завършения курс от Международен банков институт

Лектори:

Симеон Петков, CAMS, CFE, IFSCO, CALE – Експерт и консултант с над 20 години опит в областта на нормативното съответствие, предотвратяване изпирането на пари и финансирането на тероризма, предотвратяването на измами, финансовата сигурност и международните санкции. Симеон Петков е ръководител на отдел Compliance Operations при холандската необанка bunq. Сертифициран специалист по Нормативно съответствие от Люксембургската асоциация на специалистите по нормативен контрол и Института за разпространение на финансови технологии в Люксембург (ALCO/ITTF). Сертифициран специалист по предотвратяване изпирането на пари от Асоциацията на сертифицираните специалисти по предотвратяване изпирането на пари (ACAMS), сертифициран експерт по превенция на изпирането на пари (Сертификат CALE). Сертифициран специалист по нормативно съответствие в областта на международните финансови санкции (FIN/BNPP). Сертифициран специалист по предотвратяване на измами към Асоциацията на сертифицираните специалисти по предотвратяване на измами (ACFE).

Такса за участие с ДДС: 240 лв. При записване на двама и повече участници от една банка/институция до 3 декември 2024 г. таксата за участие с отстъпка е в размер на 228 лв. на човек.

МОЛЯ, ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ! ПРИ ОТКАЗ НА ЗАЯВЕНО УЧАСТИЕ 3 и по-малко работни дни преди началото на семинар, заявителят дължи 50% от таксата за участие. При НЕЯВЯВАНЕ на записан участник, заявителят дължи 100% от таксата за участие.

Плащането се извършва: по банков път, като изрично се посочи темата на семинара.

Организация: "МБИ" ЕООД

Централна кооперативна банка Клон “Дондуков”

Сметка: BG24 CECB 9790 1041 5874 00
BIC код: CECBBGSF

В основание за превода се вписва: дата на курса, име и фамилия на участника. Фактура за преведената такса ще получите в деня на курса или (друго).

За да участвате в курса, трябва да се запишете на телефон: 0889 476 160, 0888 222 351 или да се регистрирате директно през нашия сайт.

Регистрирай се тук